Blog'as < Atgal
Aplankėm Colorado (JAV)
Autorius: Arūnas Noreika
Buvom dingę 3 savaitėms atostogų su Kristina. Aplankėm Colorado valstiją JAV. Aukščiausia valstija, daug kalnų, yra ką veikti su dviračiais. Praleidom keletą įdomių lietuviškų varžybų, bet laiko veltui neleidom, tai keletas įspūdžių sporto tema:

Manitou Incline, laipteliais į kalną, astumas 1.3km, pakilimo 600 m. Lipa visi su šeimom, vaikais ir amerikietiškais viršsvoriais. Įveikiau per 31min, vid pulsas 176. Kristė per 1.5 val užsitempė mamą ir dukterėčią.

Miestukas, ant kurio pavadinimo nupieštas kalnų dviratis, o sutikta gatvėje bobutė su lazdele sako, "Welcome to Fruita, enjoy Your biking". Paruošta krūva MTB trailų visokiems skoniams, nuo flow iki freeride, galima išsinuomoti bele kokį dviratį įskaitant ir karboninius 29er fullus. "Paenjoyinom", gaila kad man malonumas baigėsi gipsu už 700$. Nieko labai rimto, turėtų sugyti per savaitę kitą, dviračiu važiuoti galiu, tik nemalonu per nelygumus, ir, kas blogiausia, negaliu rankos spausti, tenka dažnai atsiprašinėti... :)

Na ir saldainiukas Pikes Peak, viršūnė kurią visą laiką matėm per langą - 2650 m sukilimo, 50 km į kalną, apačioje +25, viršuje pūga. Į viršų 5 val, žemyn per 1.5 val, galima gal ir greičiau bet buvo šlapia ir baisu (http://www.endomondo.com/workouts/194243872/4920578).
< Atgal

Mums padeda
Mums padeda VIDINIS