Blog'as < Atgal
Sezono atidarymas - MTBF žiemos krosas
Autorius: Liudas Rainys

Išaušo sekmadienio rytas ir tik atsikėlęs iš lovos priėjau prie lango pažiūrėti koks šiandien oras. Vaizdas nuliūdino: lietus, protarpiais virstantis į šlapdribą. „Ech, teks atidėti savo pirmąjį startą, atstovaujant Focus Vilnius komandai“, pamaniau. Tačiau nenorėjau praleisti MTBF žiemos kroso 2014 varžybų ir nusprendžiau sudalyvauti bent kaip žiūrovas.

Nuvykęs į Vingio parką, kuriame vyko varžybos, nepamačiau nieko netikėto: prastas oras išgąsdino daugelį ir susirinkę buvo tik atkakliausi dalyviai, ištikimiausi žiūrovai bei fotografai. Varžybos žadėjo būti išties įspūdingos, bent jau žiūrovams tikrai. Šlapios ir labai slidžios šaknys, purvo vonios, balos... Kai kuriuos dalyvius, kurie nebuvo užsidėję purvasargių, sunku atpažinti buvo jau vien tik po apšilimo. Kiek pabendravęs su komandos draugais, pažiūriu varžybų startą. Nors dalyvauju tik kaip žiūrovas, tačiau prieš startą pajuntu kaip pakyla pulsas, tarsi startuoti reikėtų pačiam. Geras jausmas.

Neskubėdamas pajudu link pakilimo nuo stadiono, kadangi ten sutariau su komandos draugu Paulium perduoti jam gertuvę. Didžioji dalis žiūrovų bei fotografų, varžybas stebi prie to paties pakilimo. Ir štai, varžybų lyderis, tačiau tik jam priartėjus pamatau, jog tai Tadas. Po pirmo rato sunku jį pažinti, bet ne dėl barzdos J Nors ratas sąlyginai nėra ilgas, tačiau jau pirmajame Tadas susikrovė apie 30 sekundžių persvarą prieš „braliuką“ latvį, kurią išsaugojo iki varžybų pabaigos. Dar labiau džiugino tai, jog pirmajame aštuntuke buvo net 5 „Focus Vilnius“ komandos nariai. M30 grupėje Velokurjeris iš Latvijos įsiterpė tarp 3 Focus narių: Tadas Malinauskas buvo pirmas, antras latvis, Tomas Skunčikas užėmė trečia vietą, deja, Arūnui Noreikai teko 4-toji vieta. M40 grupėje Gintaras Jankeliūnas nuo pat pradžių užtikrintai pirmavo bei nugalėjo. Atkakliausia kova vyko M-Elite grupėje, kurioje naujasis „Focus Vilnius“ komandos narys Paulius Natalevičius visus penkis ratus kovojo su varžovu dėl pirmos vietos ir tik finišo tiesiojoje jam nusileido mažiau nei dešimtąja sekundės dalimi.


Autorius: Arturasz


Autorius: Arturasz

Pirmosios 2014 metų varžybos ir iš 6 startavusių komandos „Focus Vilnius“ narių, net keturi užėmė prizines vietas: iškovotos dvi pirmosios, viena antroji ir viena trečioji vietos. Sezoną komanda pradėjo puikiai, tikėkimės ne veltui sakoma: „gera pradžia- pusė darbo“. Bet tą sužinosime tik sezono pabaigoje. Gero visiems 2014 metų sezono.


Autorius: Arturasz


Autorius: Marius Tarulis

< Atgal

Mums padeda
Mums padeda VIDINIS