Blog'as < Atgal
Juodšilių kroso duatlonas
Autorius: Kristina Noreikienė

Labai įdomi patirtis, kai reikia derinti bėgimą ir dviračius. Du ratai po 4 km. bėgimo, tada du ratai po 8,5km dviračiais ir dar vienas 4 km ratas bėgte. - viso 29km. Nebuvo lengva :) Pirmą ratą galvojau ką aš čia iš viso veikiu, keikiau save, kad sutikau dalyvauti, juk dar rytoj varžybos. Bet po pirmo rato, nustebus, kad tie 4 km nebuvo tokie ilgi, kaip tikėjausi, ir pagavus savo tempą bėgau toliau. Po dviejų ratų bėgimo buvau šiek tiek atsilikus nuo savo konkurenčių.
Tada ant dviračio. Nelabai sklandus tranzitas - kažkaip rankos sunkiai besukrapštė raištelius, nes buvau nusprendus keistis batus. Dar tokiose situacijose visada prisimenu, kad žadu mokytis užšokti ant dviračio, bet paskiau visada pamirštu.
Dviračių trasa nenuobodi - kalniukų mažai, bet tos tiesiosios irgi nelengvos - šlapios vos pravažiuojamos pievos, duobėti žvyrkeliai, prieš vėją - važiuoju lėtai, atsigaunu, pailsiu šiek tiek. Pralenkiu vieną konkurentę. Tada mano nelaimei labai stipriai sutraukė koją - sustojau kelioms akimirkoms, bet greitai praėjo ir važiavau toliau. Bebaigiant ratą aplenkiu ir kitą konkurentę, kurią dar kurį laiką mačiau važiuojant visai netoli.
Po dviračių dar vienas ratas bėgimo, nors jau norėjosi, kad būtų pabaiga :) tranzitas ir vėl toks tarsi sulėtintam filme ir vėžlio tempu pajudu. Dar išgirstu, kaip Vida Dolgovienė šūkteli, kad turiu 1,5 minutės. Galvoju, ne taip ir daug. Nes jos atrodė daug stipresnės bėgikės. Ir bėgu. Mintyse vis kartoju: "aš galiu, aš galiu, aš galiu", nes jau tikrai sunku ir kojos vos velkasi. Vis laukiu, kol konkurentės aplenks, tad dar porą kartų pagreitėju, bet taip vangiai :) Į pabaigą jėgų dar šiek tiek sukaupiu - kartoju sau, kad turiu stengtis iki galo. Stengiuosi finišuot žvaliai, bet nelabai pavyksta - panašu, kad atidaviau save visą.
Rezultatas visai geras - 1.49, antra vieta 1.52, trečia 1.57.

Grįžus namo - tiesiai į lovą, išmiegojau gal 2ar 3 valandas. Atrodo jaučiu kiekvieną kūno raumenuką.  Įdomu, kaip seksis rytoj Girionyse - bus atstatomoji treniruotė

< Atgal

Mums padeda
Mums padeda VIDINIS