Rezultatai
2014-02-16 MTBF žiemos krosas (Vilnius)

2014-02-16 MTBF žiemos krosas (Vilnius)

1 vieta - Tadas M. (M30)
1 vieta - Gintaras J. (M40
3 vieta - Tomas S. (M30)
2 vieta - Paulius N. (M-Elite)

2014-03-30 Pavasario krosas (Alytus)

2014-03-30 Pavasario krosas (Alytus)

1 vieta - Tadas M. (M30)

2014-04-05

2014-04-05 "Barsuko kančia" (Kaunas)

2 vieta - Gintaras J. (M40)

2014-04-13 MTBF sezono atidarymo krosas (Elektrėnai)

2014-04-13 MTBF sezono atidarymo krosas (Elektrėnai)

1 vieta - Tadas M. (M30)

2014-04-27 Novel I etapas (Visaginas)

2014-04-27 Novel I etapas (Visaginas)

3 vieta - Tomas S. (M30)

3 vieta - Liudas R. (M18)

2014-04-27 Plento taurės I etapas (Birštonas)

2014-04-27 Plento taurės I etapas (Birštonas)

1 vieta - Marius R. (M30)

1 vieta - Artur L. (M16)

2 vieta - Rimas P. (M40)

3 vieta - Katažyna S. (W19)

2014-05-18 Maratonų taurės I etapas (Druskininkai)

2014-05-18 Maratonų taurės I etapas (Druskininkai)

2 vieta - Natalija D. (W16)

1 vieta - Milita P. (W18)

2 vieta - Ieva V. (W18)

1 vieta - Tatjana K. (W19)

2 vieta - Rasa P. (W19)

1 vieta - Kristina N. (W31)

1 vieta - Tadas M. (M30)

 

2014-06-08 MTB mėgėjų taurė

2014-06-08 MTB mėgėjų taurė

1 vieta - Arūnas N. (V-MEG)

2 vieta - Kristina N. (M-MEG)

2013-02-10 MTBF žiemos krosas (Vilnius)

2013-02-10 MTBF žiemos krosas (Vilnius)

1 vieta - T. Malinauskas (M-Combo)
1 vieta - K. Banevičiūtė (W-elite)

2013-04-28 Plento dviračių taurė I etapas (Birštonas)

2013-04-28 Plento dviračių taurė I etapas (Birštonas)

1 vieta - Alvydas M. (V50)
2 vieta - Arnoldas V. (M-elite)
2 vieta - Rasa P. (W-elite)

2013-05-01 Kauno MTB XC taurė I etapas MTB XC (Kulautuva Kauno raj.)

2013-05-01 Kauno MTB XC taurė I etapas MTB XC (Kulautuva Kauno raj.)

3 vieta - Gintaras G. (M40)

2013-05-05 Vilniaus MTB turas (Vilnius)

2013-05-05 Vilniaus MTB turas (Vilnius)

2 vieta - Juozas Vilkelis (M60)

2013-05-12 Plento dviračių taurė II etapas (Kaunas)

2013-05-12 Plento dviračių taurė II etapas (Kaunas)

1 vieta - Alvydas R. (V50)
1 vieta - Ieva V. (M18)

3 vieta - Raimondas K. (V40)

3 vieta - Tadas M. (V30)

2013-05-19 Lietuvos dviračių maratonų taurė I etapas (Druskininkai)

2013-05-19 Lietuvos dviračių maratonų taurė I etapas (Druskininkai)

1 vieta - Rasa P. (W18)
1 vieta - Evelina T. (W16)
1 vieta - Raimondas K. (M50)
2 vieta - Gintaras J. (M40)
2 vieta - Valdemaras D. (M50)

2013-05-26 Kauno MTB XC taurė II etapas (Kleboniškis, Kauno raj.)

2013-05-26 Kauno MTB XC taurė II etapas (Kleboniškis, Kauno raj.)

1 vieta - Kristina Banevičiūtė (W-elite)

2013-05-26 Novel maratono I etapas (Visaginas)

2013-05-26 Novel maratono I etapas (Visaginas)

2 vieta - Renatas Motuzas (M40)

2013-06-02 Plento dviračių taurė III etapas (Vilnius)

2013-06-02 Plento dviračių taurė III etapas (Vilnius)

1 vieta - Ieva Venckutė (M18)

1 vieta - Raimondas Kalina (V40)

2013-06-16 Lietuvos dviračių maratonų taurės II etapas (Vilnius)

2013-06-16 Lietuvos dviračių maratonų taurės II etapas (Vilnius)

1 vieta - Evelina Tvorogal (W16)

1 vieta - Raimondas Kalina (M50)

2 vieta - Natalija Daraškevič (W13)

2 vieta - Milita Putiatina (W16)

2 vieta - Ieva Venckutė (W18)

2 vieta - Kristina Banevičiūtė (W19)

2 vieta - Valdemaras Dervinis (M50)

3 vieta - Greta Karasiovaitė (W16)

3 vieta - Tadas Malinauskas (M30)

3 vieta - Renatas Motuzas (M40)

 

2013-06-21 Lietuvos plento dviračių čempionatas, Asmeninės lenktynės (Utena)

2013-06-21 Lietuvos plento dviračių čempionatas, Asmeninės lenktynės (Utena)

1 vieta - Alvydas Riaubys (V50)

3 vieta - Vitalis Vareikis (V40)

2013-06-21 Lietuvos plento dviračių čempionatas, Grupinės lenktynės (Utena)

2013-06-21 Lietuvos plento dviračių čempionatas, Grupinės lenktynės (Utena)

3 vieta - Vitalis Vareikis (V40)

3 vieta - Raimondas Kalina (V50)

2013-06-22 Vilniaus MTB turas. Baltasis tiltas (Vilnius)

2013-06-22 Vilniaus MTB turas. Baltasis tiltas (Vilnius)

1 vieta - Juozas Vilkelis (V60)

2013-07-14 Lietuvos dviračių maratonų taurės III etapas (Molėtai)

2013-07-14 Lietuvos dviračių maratonų taurės III etapas (Molėtai)

1 vieta - Milita Putiatina (W16)

1 vieta - Raimondas Kalina (M50)

2 vieta - Natalija Daraškevič (W13)

2 vieta - Greta Karasiovaitė (W16)

2 vieta - Valdemaras Dervinis (M50)

3 vieta - Tadas Malinauskas (M30)

2013-07-21 Kaišiadorių dviračių turas (Kaišiadorys)

2013-07-21 Kaišiadorių dviračių turas (Kaišiadorys)

1 vieta - Vitalis Vareikis (V40)

2013-07-28 Plento dviračių taurė IV etapas (Šiauliai)

2013-07-28 Plento dviračių taurė IV etapas (Šiauliai)

2 vieta - Tvorogal Evelina (M16)

2 vieta - Venckutė Ieva (M18)

2 vieta - Kalina Raimondas (V40)

3 vieta - Malinauskas Tadas (V30)

3 vieta - Vareikis Vitalis (V40)

2013-08-18 Lietuvos dviračių maratonų taurės IV etapas (Ignalina)

2013-08-18 Lietuvos dviračių maratonų taurės IV etapas (Ignalina)

1 vieta - Evelina Tvorogal (W16)

1 vieta - Ieva Venckutė (W18)

1 vieta - Raimondas Kalina (M50)

2 vieta - Milita Putiatina (W16)

2 vieta - Valdemaras Dervinis (M50)

2013-08-25 Velomaratonas 2013 (Vilnius)

2013-08-25 Velomaratonas 2013 (Vilnius)

1 vieta - Venckutė Ieva (M18)

1 vieta - Kalina Raimondas (V45)

2 vieta - Venckutė Ieva (M)

2013-09-14 Plento dviračių taurė V etapas (Vilnius)

2013-09-14 Plento dviračių taurė V etapas (Vilnius)

1 vieta - Pocytė Rasa (M)

1 vieta - Tvorogal Evelina (M14)

2 vieta - Putiatina Milita (M14)

3 vieta - Karasiovaitė Greta (M14)

3 vieta - Riaubys Alvydas (V50)

   

2013-09-24 Lietuvos dviračių maratonų taurės V etapas (Anykščiai)

2013-09-24 Lietuvos dviračių maratonų taurės V etapas (Anykščiai)

1 vieta - Raimondas Kalina (M50)

1 vieta - Milita Putiatina (W16)

1 vieta - Ieva Venckutė (W18)

2 vieta - Vitalis Vareikis (M40)

2 vieta - Natalija Daraškevič (W13)

3 vieta - Valdemaras Dervinis (M50)

3 vieta - Juozas Vilkelis (M60)

2013-06-23 Novel MTB Maratono II etapas

2013-06-23 Novel MTB Maratono II etapas

1 vieta - Renatas Motuzas (M40)

2 vieta - Povilas Kastanauskas (M19)

 

2013-08-04 MTBF XC Maratonas (Vilnius)

2013-08-04 MTBF XC Maratonas (Vilnius)

1 vieta - Renatas Motuzas (M40)

2012-04-09  MTBF sezono atidarymo krosas (Elektrėnai)

2012-04-09 MTBF sezono atidarymo krosas (Elektrėnai)

2 vieta - G. Jankeliūnas (M40)

2012-04-21  Vilniaus m. sezono atidarymo varžybos, plentas (Vilnius)

2012-04-21 Vilniaus m. sezono atidarymo varžybos, plentas (Vilnius)

1 vieta - D. Čivilis (M40)
2 vieta - T. Kaliakina (W-Elite)
2 vieta - V. Vareikis (M40)
2 vieta - R. Kalina (M50)
3 vieta - L. Braziulytė (W-Elite)
3 vieta - V. Dervinis (M50)

2012-05-20 Lietuvos dviračių maratono taurės I etapas, Druskininkai

2012-05-20 Lietuvos dviračių maratono taurės I etapas, Druskininkai

1 vieta - T. Malinauskas (V-30)
1 vieta - Valdemaras Dervinis (V-50)
2 vieta - L. Braziulytė (M-Eiite)
3 vieta - R. Pocytė (M-Elite)

2012-05-27 Raido pavasario taurės IV etapas

2012-05-27 Raido pavasario taurės IV etapas

1 vieta -Gintautas Geležiūnas (V)

2012-04-29 Žemaitijos taurė, MTB (Klaipėda)

2012-04-29 Žemaitijos taurė, MTB (Klaipėda)

2 vieta - Valdemaras Dervinis (M50)

2012-05-06 MTB kroso varžybos

2012-05-06 MTB kroso varžybos "RAIDO PAVASARIO TAURĖ III etapas (Kazlų Rūda)

1 vieta -  Kristina Banevičiūtė (M-Elite)
2 vieta -  Gintautas Geležiūnas (V-Elite)

2012-05-13 Kauno „Kredito unijų“ dviračių plento maratonas (Kaunas)

2012-05-13 Kauno „Kredito unijų“ dviračių plento maratonas (Kaunas)

2 vieta -  Tvorogal Evelina (M14)
2 vieta - Kalina Raimondas (V40)

2012-05-19/20 Skuodo taurė 2012, plentas (Skuodas)

2012-05-19/20 Skuodo taurė 2012, plentas (Skuodas)

1 vieta - Danas ČIVILIS (Veteranai, atskiro starto varžybos)
1 vieta - Danas ČIVILIS (Veteranai, grupinės lenktynės)

2012-05-20 Lietuvos dviračių maratonų taurės I etapas (Druskininkai)

2012-05-20 Lietuvos dviračių maratonų taurės I etapas (Druskininkai)

1 vieta - Milita Putiatina (W16)
2 vieta - Evelina Tvorogal (W16)
2 vieta - Laura Braziulytė (W19)
3 vieta - Rasa Pocytė (W19)
1 vieta - Tadas Malinauskas (M30)
1 vieta - Valdemaras Dervinis (M50)
2 vieta - Juozas Vilkelis (M60)

2012-06-10 MTBF maratonas (Vilnius)

2012-06-10 MTBF maratonas (Vilnius)

3 vieta - Tadas Malinauskas (M-Elite)

2012-06-17 Lietuvos dviračių maratonų taurės II etapas (Vilnius)

2012-06-17 Lietuvos dviračių maratonų taurės II etapas (Vilnius)

1 vieta - Milita Putiatina (W16)
1 vieta - Rasa Pocytė (W18)
2 vieta - Renata Bogdanova (W18)
1 vieta - Tatjana Kaliakina (W19)
2 vieta - Kristina Banevičiūtė (W19)
3 vieta - Laura Braziulytė (W19)
3 vieta - Tadas Malinauskas (M30)
1 vieta - Juozas Vilkelis (M60)

2012-06-22 Lietuvos Plento čempionatas, asmeninės lenktynės laikui (Šiauliai)

2012-06-22 Lietuvos Plento čempionatas, asmeninės lenktynės laikui (Šiauliai)

1 vieta - Vitalis Vareikis (Masters)
3 vieta - Danas Čivilis (Masters)
1 vieta - Rasa Pocytė (Juniors ladies)

2012-06-24 Lietuvos Plento čempionatas, grupinės lenktynės (Šiauliai)

2012-06-24 Lietuvos Plento čempionatas, grupinės lenktynės (Šiauliai)

1 vieta - Raimondas Kalina (Masters)
2 vieta - Vitalis Vareikis (Masters)
3 vieta - Danas Čivilis (Masters)
2 vieta - Rasa Pocytė (Junior ladies)

2012-07-01 Vilniaus miesto dviračių turas MTB (Vilnius)

2012-07-01 Vilniaus miesto dviračių turas MTB (Vilnius)

1 vieta - Tatjana Kaliakina (M-Elite)
2 vieta - Kristina Banevičiūtė (M-Elite)
3 vieta - Raimondas Kalina (V40)

2012-07-06/07/08 MTB daugiadienės varžybos (Šiauliai)

2012-07-06/07/08 MTB daugiadienės varžybos (Šiauliai)

1 vieta - Kristina Banevičiūtė (M-Elite). 3 diena.

2012-07-15 Lietuvos dviračių maratonų taurės III etapas (Molėtai)

2012-07-15 Lietuvos dviračių maratonų taurės III etapas (Molėtai)

2 vieta - Milita Putiatina (W16)
1 vieta - Renata Bogdanova (W18)
1 vieta - Tatjana Kalaikina (W19)
2 vieta - Kristina Banevičiūtė (W19)
3 vieta - Tadas Malinauskas (M30)

2012-07-22 Lietuvos MTB XC čempionatas (Kaunas)

2012-07-22 Lietuvos MTB XC čempionatas (Kaunas)

1 vieta - Tatjana Klaikina (W-Elite)
2 vieta - Kristina Banevičiūtė (W-Elite)
1 vieta - Renata Bogdanova (Juniors)

2012-07-22 Klaipėdos Kriteriumas, plento varžybos (Klaipėda)

2012-07-22 Klaipėdos Kriteriumas, plento varžybos (Klaipėda)

2 vieta - Vitalis Vareikis (M40)
3 vieta - Danas Čivilis (M40)

2012-07-29 Šiaulių dviračių lenktynės, plento taurės II etapas (Šiauliai)

2012-07-29 Šiaulių dviračių lenktynės, plento taurės II etapas (Šiauliai)

3 vieta - Tatjana Kaliakina (W-Elite)
1 vieta - Raimondas Kalina (V-40)
2 vieta - Vitalis Vareikis (V-40)

2012-08-25 - Vilniaus velomaratonas 2012 m. (Vilnius)

2012-08-25 - Vilniaus velomaratonas 2012 m. (Vilnius)

2 vieta - Raimondas Kalina (V40)
2 vieta - Tatjana Kaliakina (W-Elite)
3 vieta - Rasa Pocytė (W18)
3 vieta - Vitalis Vareikis (V35)

2012-09-02 MTBF XC 69 maratonas

2012-09-02 MTBF XC 69 maratonas

1 vieta - Kristina Banevičiūtė (W-Elite)

2012-09-09 Vilniaus Asmeninės lenktynės laikui „Aplenk laiką“ 2012 (Vilnius)

2012-09-09 Vilniaus Asmeninės lenktynės laikui „Aplenk laiką“ 2012 (Vilnius)

1 vieta - Rasa Pocytė (W18)
1 vieta - Vitalis Vareikis (V40)
1 vieta - Aurimas Baltušis (Megėjai)
2 vieta - Marius Ratkevičius (V19)
2 vieta - Tadas Malinauskas (V30)
2 vieta - Alvydas Riaubys (V50)

2012-09-23 Lietuvos dviračių maratonų taurės V etapas (Anykščiai)

2012-09-23 Lietuvos dviračių maratonų taurės V etapas (Anykščiai)

1 vieta - Tatjana Kalaikina (W19)
2 vieta - Kristina Banevičiūtė (W19)
3 vieta - Laura Braziulytė (W19)
1 vieta - Tadas Malinauskas (M30)

2012-09-30 Kauno MTB XC taurė II etapas (Kleboniškis)

2012-09-30 Kauno MTB XC taurė II etapas (Kleboniškis)

2 vieta -Gintautas Geležiūnas (V40)

2012-10-06 MTB Bubiai 2012 (Šiauliai) 

2012-10-06 MTB Bubiai 2012 (Šiauliai) 

1 vieta - Kristina Banevičiūtė (W19)

Žemaitijos taurė, III etapas

Žemaitijos taurė, III etapas

2 vieta - Kristina Banevičiūtė (W19)

 2012-10-21 MTBF sezono uždarymo krosas

2012-10-21 MTBF sezono uždarymo krosas

1 vieta - Kristina Banevičiūtė (W-Elite)

MTBF sezono atidarymo krosas

MTBF sezono atidarymo krosas

1 vieta - S. Brazevič (M-Elite)

MTBF Grand Žalieji (Žalieji ežerai)

MTBF Grand Žalieji (Žalieji ežerai)

1 vieta - S. Brazevič (M-Elite)

Žemaitijos taurės I etapas

Žemaitijos taurės I etapas

2 vieta - G. Geležiūnas (V40)

Kulautuvos MTB XC

Kulautuvos MTB XC

1 vieta - G. Geležiūnas (V40)

MTBF atskiro starto krosas (Sapieginė)

MTBF atskiro starto krosas (Sapieginė)

1 vieta - D. Švambarys (V-Elite)
1 vieta - S. Brazevič (M-Elite)

Velomanija Kauno maratonas, Plento taurės I etapas

Velomanija Kauno maratonas, Plento taurės I etapas

1 vieta - V. Vareikis (V40)
1 vieta - V. Dervinis (V50)

Lietuvos dviračių maratono taurės I etapas, Druskininkai

Lietuvos dviračių maratono taurės I etapas, Druskininkai

1 vieta - T. Kaliakina (M-Elite)
1 vieta - R.Pocytė (M16)
1 vieta - E. Tvorogal (M13)
2 vieta - V. Dervinis (V50)
2 vieta - R. Bogdanova (M16)

Lietuvos dviračių maratono taurės II etapas, Vilnius

Lietuvos dviračių maratono taurės II etapas, Vilnius

1 vieta - E. Tvorogal (M13)
2 vieta - S. Brazevič (M-Elite)
2 vieta - V. Vareikis (V40)
3 vieta - R. Kalina (V40)
3 vieta - V. Dervinis (V50)
3 vieta - M. Putiatina* (M13)

Lietuvos Plento čempionatas ALL

Lietuvos Plento čempionatas ALL

1 vieta - V. Vareikis (V40)
1 vieta - M. Ratkevičius (be konkurencijos) 
2 vieta - G. Jankeliūnas (V40)
2 vieta - V. Dervinis (V50)

Lietuvos Plento čempionatas

Lietuvos Plento čempionatas

2 vieta - V. Dervinis (V50)

Kleboniškio MTB XC

Kleboniškio MTB XC

1 vieta - G. Geležiūnas (V40(D)

Šiaulių daugiadienės (3 d.) MTB maratono varžybos

Šiaulių daugiadienės (3 d.) MTB maratono varžybos

1 vieta - S. Brazevič (V-Elite)
2 vieta - V. Vareikis (V40)
2 vieta - V. Dervinis (V50)
3 vieta - G. Geležiūnas (V40)

Lietuvos dviračių maratono taurės III etapas, Molėtai

Lietuvos dviračių maratono taurės III etapas, Molėtai

1 vieta - S. Brazevič (V-Elite)
2 vieta - V. Dervinis (V50)
3 vieta - V. Vareikis (V40)

Antrasis Gintauto ir Mindaugo Umarų dviračių maratonas

Antrasis Gintauto ir Mindaugo Umarų dviračių maratonas

1 vieta - R. Pocytė (M-Elite)
2 vieta - L. Braziulytė (M-Elite)

MTBF krosas

MTBF krosas

1 vieta - G. Jankeliūnas (V40)

Velomaratonas Vilnius 2011

Velomaratonas Vilnius 2011

1 vieta - R. Pocytė (M16)
1 vieta - R. Kalina (V45)
2 vieta - L. Braziulytė (M-Elite)
2 vieta - S. Brazevič (M-Elite)

Plento maratonų taurė III etapas (atskiro starto)

Plento maratonų taurė III etapas (atskiro starto)

1 vieta - G. Jankeliūnas (V40)
2 vieta - V. Vareikis (V40)

MTBF krosas

MTBF krosas

1 vieta - T. Kaliakina (M-Elite)
1 vieta - V. Vareikis (V40)

Lietuvos dviračių maratono taurės V etapas, Anykščiai

Lietuvos dviračių maratono taurės V etapas, Anykščiai

1 vieta - T. Kaliakina (M-Elite)
1 vieta - R. Pocytė (M16)
1 vieta - V. Vareikis (V40)
2 vieta - E. Tvorogai (M13)
2 vieta - Ž. Baikštys (V18)
3 vieta - R. Bogdanova (M16)
3 vieta - S Brazevič (M-Elite)

Kulautuvos MTB XC

Kulautuvos MTB XC

1 vieta - G. Geležiūnas (V40)

Lietuvos MTB XC čempionatas

Lietuvos MTB XC čempionatas

1 vieta - Ž. Baikštys (Jauniai)
1 vieta - T. Kaliakina (M-Elite)

MTBF sezono uždarymo krosas

MTBF sezono uždarymo krosas

2 vieta - V. Vareikis (V40)

Mums padeda
Mums padeda VIDINIS